SUPA24
Остало
Остало
Остало
145 086 €
(2 134 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
68 м²
Rua Azarias de Melo, Campinas

спаваћа собаatypical
равно68 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente oportunidade no Taquaral!
Apartamento moderno e bem distribuído, com:

2 dormitórios, sendo 1 suíte

Ampla sala para dois ambientes, integra...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Azarias de Melo, Campinas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству