SUPA24
Остало
Остало
Остало
128 151 €
(2 330 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
55 м²
Rua Sidnei Alves Russo, Campinas

спаваћа собаatypical
равно55 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A apenas uma quadra da Júlio de Mesquita, próximo ao Colégio Progresso, supermercados, bares e restaurantes.

O condomínio oferece infraestrutura comp...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Sidnei Alves Russo, Campinas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству