SUPA24
119 452 €
(1 195 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
100 м²
Avenida São José dos Campos, Campinas

спаваћа собаatypical
равно100 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Localizado na Estância Santa Paula, zona rural de São José do Rio Preto, este imóvel recém-construído em 2025 representa uma incrível oportunidade de ...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Avenida São José dos Campos, Campinas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству