SUPA24
Остало
Остало
Остало
119 452 €
(1 866 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
64 м²
Rua Martinho Calsavara, Campinas

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com 64m² | 2 dormitórios (1 suíte) | 2 banheiros
Rico em armários de excelente qualidade em todos os ambientes, sala, piso em porcelanato...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТротоарНамештенКухињски апаратиМашина за прање веша

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Martinho Calsavara, Campinas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству