SUPA24
Остало
Остало
Остало
119 606 €
(1 220 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
98 м²
Rua Mogi das Cruzes, Campinas

спаваћа собаatypical
равно98 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este lindo apartamento garden é perfeito para quem busca espaço, conforto e a sensação de morar em uma casa, sem abrir mão da segurança de um condomín...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Mogi das Cruzes, Campinas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству