SUPA24
Остало
Остало
Остало
119 606 €
(1 087 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
110 м²
Rua Cônego Manoel Garcia, Campinas

спаваћа собаatypical
равно110 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda no Jardim Chapadão ? Campinas

Localizado em uma das regiões mais tradicionais e valorizadas de Campinas, este apartamento de 110 ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Cônego Manoel Garcia, Campinas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству