SUPA24
Остало
Остало
Остало
112 617 €
(1 656 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
68 м²
Avenida Imperatriz Leopoldina, Campinas

спаваћа собаatypical
равно68 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este apartamento foi projetado para oferecer conforto, praticidade e um toque de sofisticação em cada ambiente.

São 3 dormitórios, sendo 1 suíte, tod...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenida Imperatriz Leopoldina, Campinas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству