SUPA24
Остало
Остало
Остало
86 983 €
(1 553 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
56 м²
Rua Sargento Luíz de Moraes, Campinas

спаваћа собаatypical
равно56 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Imóvel ideal para morar ou investir, com excelente aproveitamento de espaço, sol da manhã e ótima localização em bairro planejado.

Diferenciais do im...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Sargento Luíz de Moraes, Campinas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству