SUPA24
Остало
Остало
Остало
68 339 €
(1 367 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
50 м²
Rua Luiz Antônio, Campinas

спаваћа собаatypical
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Ótima oportunidade no Condomínio Ambiance III! Apartamento com 50 m² bem distribuídos, oferecendo 2 dormitórios, 1 banheiro e vaga coberta com sombrit...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Luiz Antônio, Campinas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству