Листа понуда
13
13
13
58 086 €
(1 019 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
57 м²
Rua Barão de Jaguará, Campinas
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
57 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Apartamento à Venda - Edifício Ana Maria Giordano - Campinas/SP
Funcionalidade e praticidade em um só lugar. Este apartamento no Edifício Ana Maria G...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
1дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Barão de Jaguará, Campinas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.