SUPA24
Остало
Остало
Остало
235 145 €
(2 734 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
86 м²
Rua Capitão Francisco de Paula, Campinas

спаваћа собаatypical
равно86 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

O Ateliê Cambuí é um empreendimento exclusivo no bairro mais desejado de Campinas: o charmoso Cambuí. Com opções de apartamentos de 43 m², que podem s...

Друго
Старост понуде: 20дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Capitão Francisco de Paula, Campinas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству