SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 050 806 €
(5 680 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
185 м²
6a Avenida, Camboriú

спаваћа собаatypical
равно185 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de alto padrão com 185,65m² de área privativa, localizado em prédio frente mar na Barra Sul, uma das regiões mais valorizadas de Balneário...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

6a Avenida, Camboriú
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству