SUPA24
Остало
Остало
Остало
563 768 €
(4 659 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
121 м²
6a Avenida, Camboriú

спаваћа собаatypical
равно121 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à Venda Frente Mar em Balneário Camboriú - 3 Suítes - 3 Vagas - Finamente Mobiliado e Decorado
Barra Sul

Apartamento frente rio no ACQUA...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

6a Avenida, Camboriú
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству