Листа понуда
14
14
14
162 175 €
(1 046 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
155 м²
RUA DOS CRAVOS, Cabo Frio
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
155 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Apartamento com uma excelente localização disponível para venda no Bairro Algodoal em Cabo Frio!!
Composto por 4 quartos sendo duas suítes, ampla sa...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Отворени животни простор
Одвојена кухиња
Туш кабина
Намештен
Погодно за кућне љубимце
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
RUA DOS CRAVOS, Cabo Frio
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.