SUPA24
Остало
Остало
Остало
552 808 €
(2 595 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
213 м²
RUA MAR DO NORTE, Cabedelo

спаваћа собаatypical
равно213 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

️ Apartamento à Venda Summer Breeze, Areia Dourada

Viva com conforto e exclusividade no Edifício Summer Breeze, um dos empreendimentos mais desejado...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

RUA MAR DO NORTE, Cabedelo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству