SUPA24
Остало
Остало
Остало
666 302 €
(5 647 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
118 м²
Bertioga

спаваћа собаatypical
равно118 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de alto padrão com 3 dormitórios pé na grama, vista para a praia - Módulo 2 - Riviera de São Lourenço.

Detalhes do imóvel:

-118,69 m² á...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Bertioga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

AMG Riviera

Слични огласи

Слично у иностранству