SUPA24
Остало
Остало
Остало
492 958 €
(4 651 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
106 м²
Alameda das Conchas, Bertioga

спаваћа собаatypical
равно106 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de alto padrão com 3 dormitórios e linda vista para área verde - Módulo 6 - Riviera de São Lourenço.

Detalhes do imóvel:

-106 m² área ú...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Alameda das Conchas, Bertioga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

AMG Riviera

Слични огласи

Слично у иностранству