SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 537 998 €
(7 807 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
197 м²
Avenida Anchieta, Bertioga

спаваћа собаatypical
равно197 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com vista para o mar com 4 suítes - Módulo 7 - Riviera de São Lourenço.

Detalhes do imóvel:

-4 Suítes climatizadas;
-Dependência de empr...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 22дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Avenida Anchieta, Bertioga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

AMG Riviera

Слични огласи

Слично у иностранству