SUPA24
648 839 €
(5 109 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
127 м²
Avenida Anchieta, Bertioga

спаваћа собаatypical
равно127 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento 4 dormitórios - Módulo 7 - Riviera de São Lourenço

Detalhes do imóvel:

-127,80 m² área útil;
-4 dormitórios, sendo 2 suítes;
-Sala ampla...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОтворени животни просторПогледДрвени подТротоарВисоки плафониДрвене гредеНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стилНамештенПогодно за кућне љубимце

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Avenida Anchieta, Bertioga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

AMG Riviera

Слични огласи

Слично у иностранству