SUPA24
Остало
Остало
Остало
58 657 €
(1 029 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
57 м²
RUA MARTINICA, Belo Horizonte

спаваћа собаatypical
равно57 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Descubra a sua nova residência em Belo Horizonte, no desejado bairro de Santa Branca, na Região Sudeste de Minas Gerais! Este apartamento à venda na A...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA MARTINICA, Belo Horizonte
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

RE/MAX CLASS

Слични огласи

Слично у иностранству