SUPA24
Остало
Остало
Остало
62 888 €
(749 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
84 м²
Barra Velha

спаваћа собаatypical
равно84 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento próximo do centro de Barra Velha SC
 
Área privativa: 65.05 m²
- Área total: 83.77 m²
- 3 dormitórios
- 2 banheiros
- 1 suíte
- 2 vagas de...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Barra Velha
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Imobiliária Manacá venda e locação de Imóveis Barra Velha SC

Слични огласи

Слично у иностранству