SUPA24
Остало
Остало
Остало
271 699 €
(1 811 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
150 м²
Balneário Piçarras

спаваћа собаatypical
равно150 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento Decorado Frente Mar – Condomínio Residencial Transatlântico, Balneário Piçarras/SC
Viva com conforto, exclusividade e uma vista incrível d...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 19дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Balneário Piçarras
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Imobiliária Manacá venda e locação de Imóveis Barra Velha SC

Слични огласи

Слично у иностранству