Листа понуда
10
10
10
852 573 €
(5 921 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
144 м²
Rua 3706, Balneário Camboriú
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
144 м²
купатила
2+
Villa Serena Home Club
Já pensou em morar em um home club com toda área de lazer para curtir com sua família?
Assim, é o Villa Serena em Balneário C...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua 3706, Balneário Camboriú
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2