SUPA24
Остало
Остало
Остало
640 822 €
(4 389 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
146 м²
Rua 3100, Balneário Camboriú

спаваћа собаatypical
равно146 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com 04 dormitórios sendo 02 suítes, sacada gourmet Localizado na 2 Quadra Mar de Balneário Camboriú.
O APARTAMENTO
- 04 Dormitórios sendo...

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua 3100, Balneário Camboriú
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Melhor Imoveis

Слични огласи

Слично у иностранству