SUPA24
Остало
Остало
Остало
145 240 €
(1 263 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
115 м²
Rua 2000, Balneário Camboriú

спаваћа собаatypical
равно115 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento diferenciado à venda no Centro de Balneário Camboriú
Este apartamento mobiliado está localizado em uma das regiões mais centrais de Balneá...

Друго
Старост понуде: 20дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua 2000, Balneário Camboriú
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

DESC Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству