SUPA24
51 250 €
(915 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
56 м²
Rua Itororó, Americana

спаваћа собаatypical
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento disponível para venda no condomínio Side em Americana! Situado em excelente localização, este imóvel possui 02 dormitórios, além de 01 ban...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Itororó, Americana
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству