Листа понуда
18
18
18
1 709 001 €
(7 211 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
237 м²
Avenida Atlântica
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
237 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Apartamento no IBIZA TOWER TORRE CENTRAL - Andar alto.
Sobre o condomínio:
1 apartamento por andar
4 suítes
4 vagas de garagem
Área de laz...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Спрат
Отворени животни простор
Купатило
Намештен
Поглед
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
17дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida Atlântica
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.