SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
258 000 €
(3 035 € / м²)
Распродаја
4
1
85 м²
Steyrtalstraße, Sierning

спаваћа соба4
равно85 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Helle 4-Zimmer-Wohnung in Neuzeug Modernisiertes Wohnglück mit Alpenpanorama!
Sie suchen ein Zuhause, das modernen Wohnkomfort mit purer Lebensqualit...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Steyrtalstraße, Sierning
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SkyLead Real GmbH - Linz

Слични огласи

Слично у иностранству