SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
625 000 €
(8 562 € / м²)
Распродаја
3
1
73 м²
Sankt Ulrich am Pillersee

спаваћа соба3
равно73 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Diese moderne 3-Zimmer-Wohnung überzeugt mit einer großzügigen Wohnfläche von ca. 73 m² und einer durchdachten, zeitgemäßen Raumaufteilung. Der helle ...

Друго
Старост понуде: 40дана
Ажурирано: 40дана

Локалитети

Sankt Ulrich am Pillersee
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEAM Höfinger GmbH

Слични огласи

Слично у иностранству