SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
895 000 €
(9 521 € / м²)
Распродаја
4
2+
94 м²
Kirchberger Straße, Kitzbühel

спаваћа соба4
равно94 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Diese im Tiroler Landhausstil eingerichtete Ferienwohnung besteht aus einem schönen Wohn-Essbereich mit offenen Kamin, Altholzeinbauten, einer separat...

намештен
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Kirchberger Straße, Kitzbühel
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Aurum Immobilien GmbH & Co KG

Слични огласи

Слично у иностранству