SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
980 000 €
(8 829 € / м²)
Распродаја
4
2+
111 м²
Spertendorf, Kirchberg in Tirol

спаваћа соба4
равно111 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese voll möblierte Obergeschosswohnung liegt in sonniger Lage unweit des Dorfzentrums von Kirchberg in Tirol, in einem sehr gepflegten Mehrfamilienh...

намештен
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Spertendorf, Kirchberg in Tirol
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Aurum Immobilien GmbH & Co KG

Слични огласи

Слично у иностранству