SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
570 000 €
(7 600 € / м²)
Распродаја
3
1
75 м²
Rosenstraße, Hart im Zillertal

спаваћа соба3
равно75 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

In attraktiver Sonnenhanglage in Hart im Zillertal entsteht ein exklusives Wohnprojekt mit insgesamt nur 15 Einheiten, darunter hochwertige 3-Zimmer-A...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Rosenstraße, Hart im Zillertal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Aurum Immobilien GmbH & Co KG

Слични огласи

Слично у иностранству