SUPA24
731 €
(61 € / м²)
Закуп
1
1
12 м²
Probsteistrasse, Zürich

спаваћа соба1
равно12 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Es handelt es sich hierbei um ein Tauschangebot. (Anbieter-ID: 441345) Hello, I'm looking to find a bigger and private 3.5 flat or bigger for me and m...

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 18дана

Локалитети

Probsteistrasse, Zürich
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tauschwohnung GmbH

Слични огласи

Слично у иностранству