SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
5 157 €
(126 € / м²)
Закуп
1
1
41 м²
Praceta de Maputo, Oeiras

спаваћа соба1
равно41 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this beautifully renovated 1-bedroom apartment in the serene neighborhood of União das freguesias de Oeiras e São Julião da Barra. Priced at ...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Praceta de Maputo, Oeiras
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Local de Partida

Слични огласи

Слично у иностранству