SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
16 000 €
(81 € / м²)
Закуп
3
2+
197 м²
Rua de Santa Marta, Lisboa

спаваћа соба3
равно197 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Fully furnished 3-bedroom apartment with a private gross area of 197.41 sqm, located on the fourth floor of the BOW development, on Avenida Duque de L...

Друго
Старост понуде: 26дана
Ажурирано: 26дана

Локалитети

Rua de Santa Marta, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Agency

Слични огласи

Слично у иностранству