SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
13 433 €
(115 € / м²)
Закуп
2
2+
117 м²
Rua de São Bento, Lisboa

спаваћа соба2
равно117 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento T2 localizado na conhecida Rua de São Bento, uma das ruas mais famosas da zona histórica de Lisboa. Situado numa área central e muito proc...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 69дана
Ажурирано: 68дана

Локалитети

Rua de São Bento, Lisboa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Home Vintage

Слични огласи

Слично у иностранству