SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 900 PLN
(70 PLN / м²)
Закуп
1
1
27 м²
Stanisława Drabika, Wrocław

спаваћа соба1
равно27 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

NOWOCZESNA KAWALERKA | UL.DRABIKA NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku mieszkalnego oddanego w 2022 r. Wygo...

Спрат:
1. спрат од 4
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Stanisława Drabika, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOMFI SP. Z O.O.

Damian Borczyk

Слични огласи

Слично у иностранству