SUPA24
Остало
Остало
Остало
2 000 PLN
(61 PLN / м²)
Закуп
1
1
33 м²
Tapicerska, Wrocław

спаваћа соба1
равно33 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m², usytuowane w domu szeregowym, w dzielnicy Grabiszyn we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: - kuchni - ok....

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвени подПриродно светлоКухињски апаратиОдвојена кухињаТуш кабина

Параметри

Власништво:
Друго
Држава:
Друго
Тип грејања:
Централни даљински управљач
Старост понуде: 123дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Tapicerska, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

GRADIAM Nieruchomosci GRADIAM NIERUCHOMOSCI

Piotr Lewandowski

Слични огласи

Слично у иностранству