Листа понуда
6
6
6
1 700 PLN
(57 PLN / м²)
Закуп
1
1
30 м²
Zakrzowska, Wrocław
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
30 м²
купатила
Преведи на Енглески
• Lokalizacja: Psie Pole/ Słonimskiego • Ilość pokoi: 1 • Metraż: 30m2 • Kuchnia: aneks • Piętro: 3 OPIS NIERUCHOMOŚCI : Do wynajęcia komfortowa kawal...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип грејања:
Централни даљински управљач
Спрат:
3. спрат од 4
Старост понуде:
395дана
Ажурирано:
395дана
Пријави оглас
Локалитети
Zakrzowska, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.