SUPA24
Дневна соба; природно светло, модерни стил, дрвени под
Дневна соба; модерни стил, дрвени под, природно светло
Дневна соба; модерни стил, дрвени под, природно светло, кухињски апарати
4 980 PLN
(77 PLN / м²)
Закуп
3
1
65 м²
Totus Tuus, Kraków

спаваћа соба3
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Private House Brokers oferuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone w spokojnej i zielonej części Kraków – w dzielnicy Łagiewniki, przy ...

Друго
Старост понуде: 77дана
Ажурирано: 27дана

Локалитети

Totus Tuus, Kraków
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOMFI SP. Z O.O.

Karol Korczok

Слични огласи

Слично у иностранству