SUPA24
Остало
Остало
Остало
2 355 PLN
(50 PLN / м²)
Закуп
2
1
47 м²
Ostrowiecka, Białystok

спаваћа соба2
равно47 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie przy samej Politechnice Kaczorowskiego/Kopernika
Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie ...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Ostrowiecka, Białystok
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME - estate

Paulina Dorf-Grudzińska

Слични огласи

Слично у иностранству