SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
208 000 €
(462 € / м²)
Закуп
6+
2+
450 м²
Avenue Paul Roussel, Saint-Tropez

спаваћа соба6+
равно450 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Édifiée sur un magnifique terrain paysager d’environ 1’765 m², la propriété développe près de 450 m² habitables répartis entre une villa principale, u...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Avenue Paul Roussel, Saint-Tropez
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Swiss Luxury Homes Sàrl

Слични огласи

Слично у иностранству