Листа понуда
13
13
13
8 000 Kč
(105 Kč / м²)
Закуп
3
1
76 м²
Kmochova, Варнсдорф
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
Прелив
спаваћа соба
3
равно
76 м²
купатила
Преведи на Енглески
Varnsdorf Kmochova – pronájem 3+1
V zastoupení klienta /vlastníka/ nabízíme k pronájmu světlý, prostorný a slunný byt 3+1 v přízemí domu v centru m...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Акционар
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Оригинално стање
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Г - Изузетно расипно
Тип зграде:
Цигла
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
1дана
Ажурирано:
1дана
Прелив
Пријави оглас
Локалитети
Kmochova, Варнсдорф
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
REALMAN REALMAN
Maja Kucerová - Centrála společnosti Varnsdorf
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
REALMAN REALMAN
Maja Kucerová - Centrála společnosti Varnsdorf