SUPA24
Остало
Остало
Остало
10 000 Kč
(217 Kč / м²)
Закуп
2
1
46 м²
Národní, Úpice

спаваћа соба2
равно46 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумДа
терасаНе

Опис

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk v Úpici, ul. Národní. Jednotka se nachází v 1. patře zděného bytového domu. Podlahová plocha bytu je 46,9 m....

Централни даљински управљач
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Národní, Úpice

Грађански садржаји

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Zdeněk Štěpán

Слични огласи

Слично у иностранству