Листа понуда
4
4
11 500 Kč
(288 Kč / м²)
Закуп
2
1
40 м²
Radkovská, Telč
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
Прелив
спаваћа соба
2
равно
40 м²
купатила
Преведи на Енглески
Pronájem nově zrekonstruovaného bytu 2+kk, 40 m² – Telč, ul. Radkovská
Nabízíme k pronájmu moderně zrekonstruovaný byt o dispozici 2+kk a výměře 40...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Лично
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Оригинално стање
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Г - Изузетно расипно
Тип зграде:
Цигла
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
3дана
Ажурирано:
3дана
Прелив
Пријави оглас
Локалитети
Radkovská, Telč
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.