SUPA24
Остало
Остало
Остало
16 990 Kč
(254 Kč / м²)
Закуп
3
1
67 м²
Dělostřelců, Rokycany

спаваћа соба3
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Naše společnost nabízí k pronájmu velký a světlý byt o dispozici 3+kk a přibližné výměře 62 m2, nacházející se ve 4.NP novostavby bytového domu s výta...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Dělostřelců, Rokycany
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

REALMAN REALMAN

Jan Slavík - BYTY Západ, s.r.o.

Слични огласи

Слично у иностранству