Листа понуда
18
18
18
19 500 Kč
(609 Kč / м²)
Закуп
1
1
32 м²
Střížkovská, Praha 8
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
Прелив
спаваћа соба
1
равно
32 м²
купатила
Преведи на Енглески
Pronájem moderního bytu 1+kk (32 m²) v novostavbě s garážovým stáním a sklepem.
Hledáte útulné a moderní bydlení, kde máte všechno doslova na dosah r...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Спрат
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Лично
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Новоградња
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Б - Веома економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
11дана
Ажурирано:
2дана
Прелив
Пријави оглас
Локалитети
Střížkovská, Praha 8
Праг
Praha 8
Střížkov
Střížkov
Контактирајте продавца
Позови