SUPA24
Остало
Остало
Остало
13 000 Kč
(203 Kč / м²)
Закуп
3
1
64 м²
Cvikovská, Praha 9

спаваћа соба3
равно64 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Naše společnost Vám zprostředkuje možný pronájem 3kk 64m² P9 Střížkov, panel v původním stavu, první patro bez výtahu, částečně zařízeno. Byt je zaříz...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Cvikovská, Praha 9

Грађански садржаји

DůmRealit

Hana Tomášková - Specialistka pronájmů bytů Praha 2, 8, Praha 9

Слични огласи

Слично у иностранству