SUPA24
Остало
Остало
Остало
52 000 Kč
(515 Kč / м²)
Закуп
4
1
101 м²
Praha 4

спаваћа соба4
равно101 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Nabízíme na pronájem moderní byt bez nábytku č. 3 o dispozici 4+kk s podlahovou plochou 104,1 m2 s terasou o výměře 19,4 m2, situovaný v 1. patře (2. ...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Praha 4

Грађански садржаји

RK MoWio s.r.o.

Ing. Monika (Lecianová) Wolfová

Слични огласи

Слично у иностранству