SUPA24
Остало
Остало
Остало
19 800 Kč
(660 Kč / м²)
Закуп
1
1
30 м²
Lucemburská, Praha 3

спаваћа соба1
равно30 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНакон реконструкције
подрумНе
терасаНе

Опис

Rádi bychom Vám nabídli k pronájmu moderní nezařízený byt 1kk (30 m2) po rekonstrukci, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu s výta...

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 17дана

Локалитети

Lucemburská, Praha 3

Грађански садржаји

Home Sweet Home real s.r.o.

Richard Dobiaš

Слични огласи

Слично у иностранству